Подробности за спота

Спотър dimi and tom
Заснет в London, United Kingdom
Дата 2008-10-13 09:11

WOW WHAT A CAR!First spyker i have ever seen.

Подробности за автомобила

Максимална скорост 300 km/h
Ускоряване 0-100 km/h 4.50 s
Мощност 400 hp
Въртящ момент 480 Nm @ 3400 rpm
Тегло 1275 kg

Коментари по този спот


  1. Profile pic
    julos  -  в 15:47

    dutch pride:D

    Отговор

  2. Profile pic
    NETHERLANDS Rogue  -  в 17:01

    Wow, they sold one! :P

    Отговор

  3. Profile pic
    Ibifa Ho  -  в 17:49

    Whaha We Spy :D

    Отговор

  4. Profile pic
    Alex  -  в 22:43

    haha goed kenteken eronder

    Отговор

  5. Profile pic
    NETHERLANDS Maurice  -  в 09:16

    Vet! Die heb ik afgelopen zomer ook in Londen gespot, alleen mocht hij niet op de AG-site omdat de foto's in het donker waren genomen.
    -SPAM-

    Отговор

  6. Profile pic
    b@zzl  -  в 09:36

    Nice!!

    Отговор

  7. Profile pic
    KrimpenDrummer  -  в 20:11

    pride...? damn ugly

    Отговор

  8. Profile pic
    NETHERLANDS raoul.  -  в 07:42

    This is a special edition for the movie basic instinct 2. There are only 25 ever made with a red interiour.^O^

    Отговор

  9. Това не е правилно

Още Spyker C8 Laviolette SWB спотове



Свързани новини