Подробности за спота

Спотър T-RUD
Заснет в Paris, France
Дата 2013-03-16 16:35

To see it in the traffic is already absolutely incredible ... But to hear it is even crazier! The sound was so loud that alarms of parked cars started off!! Extremely brutal!! I don't know why this beast was on open roads by a quiet saturday morning, but it was cool!

Подробности за автомобила

Неизвестни спецификации. Добавяне на спецификации за този автомобил

Коментари по този спот


  1. Profile pic
    SERBIA Stefan Sobot  -  в 16:36

    This is one of my favorite modern racers!Sick find and nice shots!

    Отговор

  2. Profile pic
    Lambo-Man  -  в 16:42

    Nice spot

    Отговор

  3. Profile pic
    PORTUGAL I///MFan  -  в 16:48

    Awesome find man, SVDD!

    Отговор

  4. Profile pic
    BELGIUM NVDS  -  в 17:03

    HOLY F%#k Thats insane!!!

    Отговор

  5. Profile pic
    SWITZERLAND M-power  -  в 17:54

    Everyone's taking pictures hahahah awesome!

    Отговор

  6. Profile pic
    NETHERLANDS aad  -  в 19:51

    Vive le France!

    Отговор

  7. Profile pic
    NETHERLANDS rutger superleggera  -  в 20:10

    wordt die man op foto 3 nou bijna aangereden?

    Отговор

  8. Profile pic
    NETHERLANDS Nhgroes  -  в 20:34

    This is sooo awesome.

    Отговор

  9. Profile pic
    NETHERLANDS pepijnspotting  -  в 20:46

    @rutger
    dacht ik ook meteen al aan. Haha

    Отговор

  10. Profile pic
    SLOVENIA Big_Marx  -  в 21:43

    wauw brutal! ;O

    Отговор

  11. Profile pic
    SERBIA Ni.St  -  в 00:03

    Mother of God! Street legal???

    Отговор

  12. Profile pic
    AUSTRIA Deadmau5  -  в 11:38

    Sick spot!

    Отговор

  13. Profile pic
    NETHERLANDS lyon1845  -  в 12:10

    A great spot, the Renault looks great

    Отговор

  14. Profile pic
    NETHERLANDS Ritthem-Gespot  -  в 15:03

    Stunning!

    Отговор

  15. Profile pic
    FRANCE TheCarspots Supercars Photography  -  в 18:07

    tu as vu les drift qu'elle a fait place vendome ?

    Отговор

  16. Profile pic
    AUSTRIA diederiklieftink  -  в 08:56

    Haha, doet me denken aan de film serie Taxi. Nice spot!

    Отговор

  17. Profile pic
    NETHERLANDS The Stig  -  в 12:57

    GEK!!!!!!!!!!! SVDD en SVDM

    Отговор

  18. Profile pic
    NETHERLANDS Grote smurf  -  в 14:56

    zal wel legaal zijn, op de eerste foto rijdt er toch een een motorpolitie naast.....

    Отговор

  19. Profile pic
    RUSSIA Dmitriy08102002  -  в 17:56

    Taxi

    Отговор

  20. Profile pic
    Spotter Patryc  -  в 19:33

    SUPER!!!!

    Отговор

  21. Profile pic
    GERMANY ND  -  в 09:59

    Just amazing!

    Отговор

  22. Profile pic
    OMAN Spotter Adrian  -  в 12:38

    Nice!!!!

    Отговор

  23. Profile pic
    NETHERLANDS thomcarspotter  -  в 09:27

    Bizarre spot!

    Отговор

  24. Това не е правилно

Свързани новини