Подробности за спота

Спотър auto-moto0611
Заснет в Edinburgh, United Kingdom
Дата 2012-11-26 19:57

Mooie primeur voor Edinburgh. Wat een geweldige wagen, vooral met deze kleur ;) De wagen trok veel aandacht. Ik heb ook al 4G en 5G als kenteken gespot, nu het is 6G, dus hoeveel spotwaardig met zo'n kenteken rijden nog in Edinburgh ...

Подробности за автомобила

Максимална скорост 322 km/h
Ускоряване 0-100 km/h 3.30 s
Мощност 600 hp
Въртящ момент 600 Nm @ 3000 rpm
Тегло 1300 kg

Коментари по този спот


  1. Profile pic
    UNITED KINGDOM TFJJ  -  в 19:59

    Nice spot. Best colour for a MP4-12C imo

    Отговор

  2. Profile pic
    NETHERLANDS Jaggie  -  в 20:02

    3G = Bentley GTC. 11G = Bentley GT

    Отговор

  3. Profile pic
    slabate  -  в 20:03

    Schitterend! Leuk dat je opeenvolgende persoplaten gespot hebt!

    Отговор

  4. Profile pic
    NETHERLANDS Ritthem-Gespot  -  в 21:01

    Nice!

    Отговор

  5. Profile pic
    BELGIUM loyers  -  в 21:33

    mooie spot , SVDD voor mij vanwege het kleur

    Отговор

  6. Profile pic
    UNITED KINGDOM TFJJ  -  в 00:01

    great spot

    Отговор

  7. Profile pic
    NETHERLANDS aad  -  в 01:06

    Precies goed, niet teveel carbon elementen gebruikt wamt dat heeft deze auto niet nodig. Spiegels in carrosseriekleur en side blades ook dat is het mooist.

    Отговор

  8. Profile pic
    BELGIUM Belgian-spotter  -  в 10:55

    Dikke spot !!!!

    Отговор

  9. Това не е правилно

Още McLaren 12C спотове



Свързани новини