Подробности за спота

Спотър jasper1
Заснет в New York City (NY), United States of America
Дата 2024-07-22 18:56

Very cool Urus parked up in Soho. It really stood out to me how many mentally unstable people there were walking the streets in New York, as you can see in the first picture this random guy just took his shirt off to scream at the top of his lungs to his own reflection in a shop window... When he started noticing me taking pictures of the Lambo it was time to leave haha.

Camera

Camera model NIKON D3500
Aperture f/3.5
Shutterspeed 1/200 sec.
Focal length 18.0 mm

Подробности за автомобила

Максимална скорост 306 km/h
Ускоряване 0-100 km/h 3.30 s
Мощност 666 hp
Въртящ момент 850 Nm @ 2250 rpm
Тегло 2150 kg

Коментари по този спот


  1. Profile pic
    NETHERLANDS Autodebiel  -  в 19:19

    Die is heel dik! Lekkere spot!

    Отговор

  2. Profile pic
    NETHERLANDS thomcarspotter  -  в 20:41

    Superlekkere Urus! Tja, Amerika op z'n best én slechtst tegelijk. Bijzondere momenten zoals dit heb je daar vaker dan aan deze kant van de plas.

    Отговор

  3. Profile pic
    ITALY Dalzzz  -  в 20:50

    This is exactly how I’d spec mine if I’ll ever buy this car! Looks so beautiful!

    Отговор

  4. Profile pic
    UNITED STATES OF AMERICA Hoosier_Exotics  -  в 03:11

    Amazing find and stunning shots! Awesome spec and city scenery!

    Отговор

  5. Profile pic
    UNITED STATES OF AMERICA Rivitography  -  в 03:20

    Lol that's New York for you. In NYC if you see something weird that doesn't involve you directly, you put your head forward, keep walking and mind your own business haha. Nice spot though, love the color!

    Отговор

  6. Profile pic
    NETHERLANDS gertjeR  -  в 15:07

    Mooie uitvoering en spot!

    Отговор

  7. Profile pic
    NETHERLANDS LucasH  -  в 19:26

    Zo bizar. In dat land gaan veel dingen niet helemaal goed hoor. Hoeveelheid junkies en daklozen zijn daar wel getuige van. Mega lekkere spec wel op deze!

    Отговор

  8. Profile pic
    BELGIUM Beamen  -  в 13:05

    Very nice Urus. I hope the man didn't pick it up on it !

    Отговор

  9. Profile pic
    NETHERLANDS Axel  -  в 23:23

    Haha maken dat je wegkomt dan. Heb het ook wel meegemaakt, vooral in San Francisco viel het mij erg op hoeveel verwarde mensen er rond liepen. Wel een dik spotje man!

    Отговор

  10. Profile pic
    NETHERLANDS Exclusive_Spottertje  -  в 02:46

    Geinige foto en heerlijke spec!!

    Отговор

  11. Това не е правилно

Още Lamborghini Urus Performante спотове



Свързани новини

Гласуване сега за „спот на деня“