Подробности за спота

Спотър Carkijker
Заснет в Oisterwijk, Netherlands
Дата 2025-09-24 10:59

Gespot op 16 SEPTEMBER 2025 Vorige week dinsdag moest ik voor het werk in Oisterwijk zijn, toen ik klaar was, kon ik het niet laten om een rondje over de Lind te rijden, 2 leuke spotjes kunnen mee pakken! Als eerst deze mooie RS E-Tron GT, leuke spec zo, ik vind deze RS altijd erg leuk om te spotten, ondanks dat i elektrische is! Deze E-Tron komt nu voor de 8x online, leuk!!

Подробности за автомобила

Максимална скорост 250 km/h
Ускоряване 0-100 km/h 3.30 s
Мощност 646 hp
Въртящ момент 830 Nm @ 0 rpm
Тегло 2320 kg

Коментари по този спот


  1. Profile pic
    NETHERLANDS autospotter#lenno  -  в 16:10

    Mooie RS!

    Отговор

  2. Profile pic
    NETHERLANDS De Friezen Crew  -  в 16:15

    Vet!

    Отговор

  3. Това не е правилно

Още Audi RS E-Tron GT спотове



Свързани новини

Гласуване сега за „спот на деня“