Подробности за спота

Спотър Carkijker
Заснет в Bosschenhoofd, Netherlands
Дата 2026-03-23 21:26

Gespot op 3 MAART 2026 Die dinsdag ochtend moest ik voor werk naar Bergen op Zoom, op de heenweg zag ik langs de snelweg bij Breda Airport deze toffe RS E-Tron GT staan, dan moet ik wel even de afslag nemen om hem te spotten voor het nieuwe pinnetje! Helaas is deze E-Tron niet heel spannend gespecd en hij had ook flinke velgschade, zonde om te zien! Deze komt nu voor de 4x online, leuk om te zien!

Подробности за автомобила

Максимална скорост 250 km/h
Ускоряване 0-100 km/h 3.30 s
Мощност 646 hp
Въртящ момент 830 Nm @ 0 rpm
Тегло 2320 kg

Коментари по този спот


  1. Profile pic
    NETHERLANDS autospotter#lenno  -  в 22:01

    Leuke E-Tron!

    Отговор

  2. Това не е правилно

Още Audi RS E-Tron GT спотове



Свързани новини