Подробности за спота

Спотър Spykerforce
Заснет в Leuven, Belgium
Дата 2011-06-01 13:38

Wat een prachtkleur ^O^ Eigenaar vond het leuk dat ik foto's nam en deed bij het wegrijden het peace-teken :D (foto 3)

Подробности за автомобила

Максимална скорост 313 km/h
Ускоряване 0-100 km/h 4.10 s
Мощност 525 hp
Въртящ момент 530 Nm @ 6000 rpm
Тегло 1720 kg

Коментари по този спот


  1. Profile pic
    NETHERLANDS Nigel & Damon  -  в 22:34

    Wat een prachtige kleur zeg!!^O^ Gave spot zeg!!:bier:

    Отговор

  2. Profile pic
    PieterLeuven  -  в 22:35

    zeer vette spot!
    echt knap gedaan dat!^O^

    Отговор

  3. Profile pic
    SpeedLimit  -  в 22:43

    Peace!:)

    Отговор

  4. Profile pic
    Chahine  -  в 22:45

    Prachtige kleur ja!

    Отговор

  5. Profile pic
    BELGIUM yannick-m.  -  в 22:49

    Heerlijke spot!!^O^

    Отговор

  6. Profile pic
    SERBIA gotti_belgrade  -  в 22:51

    Unusual color

    Отговор

  7. Profile pic
    NETHERLANDS Jeroen B.  -  в 22:53

    Leuke spot !

    Отговор

  8. Profile pic
    ALBANIA Audigek  -  в 23:06

    wow die kleur is wel heftig zeg. + dat intrieur.:o

    Отговор

  9. Profile pic
    NETHERLANDS De Friezen Crew  -  в 23:29

    Wat een kleur:)

    Отговор

  10. Profile pic
    ITALY pippo  -  в 00:10

    by Audi exlusive langs geweest zo te zien.

    Отговор

  11. Profile pic
    BELGIUM Kickass  -  в 01:12

    Dit zie je niet vaak.
    Vette spot.

    Отговор

  12. Profile pic
    BELGIUM R.C.  -  в 09:31

    Peace teken ? Misschien heeft hij er twee :evil:

    Отговор

  13. Profile pic
    AndrewC  -  в 13:30

    Lovely color!

    Отговор

  14. Profile pic
    NETHERLANDS draco  -  в 14:36

    Is ie nou rood of bruin? ^O^

    Отговор

  15. Profile pic
    BELGIUM lennyxx  -  в 14:37

    zalige r8!!^O^

    Отговор

  16. Profile pic
    J-W  -  в 16:24

    Heel mooie spot!

    Отговор

  17. Profile pic
    BELGIUM auto-moto0611  -  в 16:05

    zeer zeldzame kleur ^O^

    Отговор

  18. Profile pic
    VaXoR  -  в 17:04

    Of hij geeft aan dat hij er 2 heeft? :P

    Отговор

  19. Това не е правилно

Още Audi R8 V10 Spyder спотове



Свързани новини