Подробности за спота

Спотър Vlammende&WillemIII
Заснет в Amsterdam, Netherlands
Дата 2010-08-14 18:45

Supermooi!

Подробности за автомобила

Максимална скорост 310 km/h
Ускоряване 0-100 km/h 5.20 s
Мощност 477 hp
Въртящ момент 600 Nm @ 5000 rpm
Тегло 2115 kg

Коментари по този спот


  1. Profile pic
    NETHERLANDS riborg  -  в 22:42

    combo met v8^O^

    Отговор

  2. Profile pic
    AerTho  -  в 22:54

    Ziek mooie wagen heb er al 4 gezien, allemaal bij cito motors:)

    Отговор

  3. Profile pic
    LG  -  в 23:00

    Wat een brute voorkant heeft dat ding toch he ^O^

    Отговор

  4. Profile pic
    NETHERLANDS Rogue  -  в 23:34

    Die derde foto is pure porno, Egzon.

    Отговор

  5. Profile pic
    POLAND Marcie  -  в 23:44

    En toch klopt ie niet, heb 'm nu ook een paar keer in 't wild gezien, vind een Panamera of QP vele malen mooier!

    Отговор

  6. Profile pic
    dimdekk  -  в 01:55

    huh? staan er nou 2 op de derde foto? of heb ik het verkeerd... Zeker svvd waard

    Отговор

  7. Profile pic
    DrIeSkeh  -  в 07:10

    oprecht svvd^O^

    Отговор

  8. Profile pic
    MeesFotografie  -  в 08:29

    Die is ver van huis. :P
    Ik heb hem ook gespot, ik vind het toch wel iets hebben.
    En de Foto's. ^O^

    Отговор

  9. Profile pic
    NETHERLANDS jonabona  -  в 08:40

    heerlijke pics! en mooie combo en spot:bier:

    Отговор

  10. Profile pic
    NETHERLANDS De Friezen Crew  -  в 09:35

    nette pics en mooie spot:)

    Отговор

  11. Profile pic
    NETHERLANDS Supercar-Freak  -  в 10:54

    Gefeliciteerd met je svdd van gister ;)

    Отговор

  12. Profile pic
    Antonio  -  в 13:20

    Очень красиво....:we:

    Отговор

  13. Profile pic
    TWJ  -  в 13:33

    @Antonio:
    Я понимаю, что вы не говорящих на голландском языке, но не могли бы вы по крайней мере взять на себя труд говорят на английском языке на голландском форуме? Отвечая на русском языке бессмысленно.
    ============================================
    Ik snap dat je geen nederlands spreekt maar kun je alsjeblieft tenminste de moeite nemen om engels te spreken op een nederlands forum? Reageren in het russisch heeft geen enkele zin.

    Отговор

  14. Profile pic
    FlorisF  -  в 16:36

    1e, 2e, 3e, 4e en 5e foto!^O^

    Отговор

  15. Profile pic
    NETHERLANDS RubenJT  -  в 17:16

    Die achteraan de straat staat is ook niet verkeerd^^. Aston Martins zijn een van de mooiste wagens die er zijn.

    Отговор

  16. Това не е правилно

Още Aston Martin Rapide спотове



Свързани новини